Kontakty

GPS produkty | ceník

GPS - GSM aplikace » GPS produkty | ceník

S On-line lokátory, které jsou standardně nabízeny  s online mapovou aplikací AutaNaWebu.cz , lze v reálném čase zjistit aktuální polohu a kompletní informaci o pohybu vozidla, lodě či chodce. Lokátor je zároveň špičkovým zabezpečovacím systémem.

 • Vozidlová jednotka Teltonika FM2200 + GPS anténa

  GPS_TELTONIKA_FM2200[1].gif

  Lokátor včetně antény je určený k pevné skryté instalaci do vozidla nebo lodě. Pomocí online mapových aplikací lze zjistit aktuální polohu a kompletní informaci o pohybu vozidla nebo lodě. Lokátor je zároveň špičkovým zabezpečovacím systémem

  161.85Eur
  5229.00
  Cena bez DPH:4527.38
 • Objednávka aplikace AutaNaWebu

  sluzba_auta_na_webu.jpg

  www.AutaNaWebu.cz je cenově zajímavá internetová aplikace poskytující komplexní řešení při správě Vašeho vozového parku v reálném čase pomocí GPS a GPRS. Dále pak aplikace slouží i jako on-line rozhraní pro ruční Trackery Teltonika GH1202 a GH3000. Součástí on-line aplikace jsou GoogleMaps, Teleatlas-RuptelaMaps, OpenStreatMap. Mimo jiné tato aplikace take umožňuje správu vozů spojenou s optimalizací jejich provozu a automatické vedení elektronické knihy jízd.

  5.62Eur
  181.65
  Cena bez DPH:157.3
 • Vozidlová jednotka Teltonika FM4200 + GPS anténa + ČIP + Čtečka čipů

  GPS_TELTONIKA_FM_4200[1].gif

  Lokátor včetně antény, který umožňuje navíc identifikaci řidiče,  je určený k pevné skryté instalaci do vozidla nebo lodě. Pomocí online mapových aplikací lze zjistit aktuální polohu a kompletní informaci o pohybu vozidla nebo lodě. Lokátor je zároveň špičkovým zabezpečovacím systémem

  247.00Eur
  7980.00
  Cena bez DPH:6909.1
 • Osobní - ruční GPS/GSM Teltonika Tracker GH1202

  GPS_Teltonika_Tracker_GH1202[1].gif

  GH1202 je přenosný GSM/GPS komunikátor s integrovanou lithiovou baterií, který nabízí použití pro online sledování živých i neživých objektů. Zařízení umožňuje oboustrannou hlasovou komunikaci, jelikož je vybaveno mikrofonem, reproduktorem a tlačítky s přednastavenými telefonními čísly. Dále komunikuje pomocí SMS zpráv ve kterých může posílat informace s identifikací zařízení, o stavu baterie, o poloze s přesnými GPS souřadnicemi nebo alarmové stavy. Posledním typem přenosu je datový pomocí paketové služby GPRS, kdy můžete online sledovat na Internetu pozici a stav komunikátoru. Tyto funkce vám nabízejí kombinovat funkce GH1202 pro vaše projekty a aplikace.

   

  120.90Eur
  3906.00
  Cena bez DPH:3381.84
 • Osobní - ruční GPS/GSM Teltonika Tracker GH3000

  GPS_Teltonika_Tracker_GH3000[1].gif

  GH3000 je přenosný GSM/GPS komunikátor s integrovanou lithiovou baterií, který nabízí použití pro online sledování živých i neživých objektů. Zařízení umožňuje oboustrannou hlasovou komunikaci, jelikož je vybaveno mikrofonem, reproduktorem a tlačítky s přednastavenými telefonními čísly. Dále komunikuje pomocí SMS zpráv ve kterých může posílat informace s identifikací zařízení, o stavu baterie, o poloze s přesnými GPS souřadnicemi nebo alarmové stavy. Posledním typem přenosu je datový pomocí paketové služby GPRS, kdy můžete online sledovat na Internetu pozici a stav komunikátoru. Tyto funkce vám nabízejí kombinovat funkce GH3000 pro vaše projekty a aplikace.

   

  146.90Eur
  4746.00
  Cena bez DPH:4109.16
 • Kniha jízd AUTOPLAN

  Kniha jízd autoplan

  Aplikace AUTOPLAN Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel. U firemních vozidel se kromě jízd a nákladů na provoz zapisují také nákupy PHM a aplikace počítá průměrnou spotřebu vozidla, kterou následně porovná se zadanou normou spotřeby. U soukromých vozidel aplikace počítá cestovní náhrady za uskutečněné jízdy dle platných sazeb pro cestovní náhrady. Do aplikace je možné importovat data z karet CCS, Benzina, Shell, OMV,... Samozřejmostí je podpora importu jízd z běžných GPS zařízení a systémů sledování vozidel a také výpočet záloh s následným vyúčtováním silniční daně.

  36.40Eur
  1176.00
  Cena bez DPH:1018.16